Zamocowanie ładunków w drogowym transporcie to odpowiednie wykorzystanie właściwości samochodów, a także zastosowanie środków mocujących. Jakie są najbardziej popularne oraz pomocne? – http://www.protect-vehicle.eu

Z pewnością pasy, ale mogą być wyłącznie w takim przypadku wykorzystywane jak są nieuszkodzone oraz mają czytelną etykietę.

Na niej jest bardzo dużo ważnych oznaczeń. Miejmy na uwadze, że na etykiecie musi być podana norma EN 12195-2, gdyż znaczy to, że producent deklaruje zgodność z jej wymaganiami. Inne normy nie gwarantują odpowiedniej jakości pasów napinających. Łańcuchy mocujące eogniwa.pl powinny spełniać normę EN 818-2, a elementy łączące i skracające muszą posiadać urządzenie zabezpieczające przed rozpięciem.

Drążki umożliwiają błyskawiczny i wygodny podział powierzchni ładunkowej, co więcej mogą być używane w pionie i poziomie wewnątrz pojazdów pomiędzy sztywnymi powierzchniami, takie jak chłodnie, naczepy zamknięte i tym podobne. Bardzo często takie zakończenia są obustronnie gumowe lub posiadają antypoślizgowe stopki. Interesującym rozwiązaniem jest także siatka, wyróżnić jesteśmy w stanie dwa modele zabezpieczeń siatkami. Jedna z nich to zabezpieczenie przestrzeni ładowni, kolejna zabezpieczenie ładunku dzięki okryciu i dociskowi. – http://protect-vehicle.eu

Pierwszy typ ma zastosowanie przy przewozie ładunków sypkich w kontenerach otwartych albo pojazdach o otwartej ładunkowej przestrzeni. Ich plusem jest możliwość wykorzystania w pojazdach różnorodnego typu i różnych producentów, a także szybkie oraz proste mocowanie przy pomocy pasów mocujących. Pamiętajmy jednakże, aby taki TAG=sprzęt zakupować w specjalistycznych sklepach, w których kupimy i inne niezbędne elementy, jak śruba z uchem, eogniwa.pl która jest przydatna do wielu zadań.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *